imageimageimageimageimageimageimage


Що потрібно для того, щоб вдома мати свій шматочок зоряного неба? Не потрібно бути чарівником, потрібно просто замовити натяжна стеля «зоряне небо» і після його встановлення ви повірите в диво.

Що необхідно, для звершення дива?

По-перше, СВІТЛОВЕ ОПТИЧНЕ ВОЛОКНО

Ось його унікальні властивості :

-   електротехнічна безпека - до електрики підключається тільки світлогенератор (проектор ), самі волокна виготовлені із скловолокна або акрилату, це виключає короткі замикання в просторі між натяжною стелею і основною стелею.
-    пожежна безпека - оптоволокно і сама натяжна стеля, є плавкими, але не горючими матеріалами,
-    висока зносостійкість волокон - термін служби волокна не менше 20 років,
-    мале електроспоживання (стеля «зоряне небо» в одній кімнаті споживає 20 - 65 Вт )
-    вологостійкість, оскільки оптоволокна проводять не електрику, а світло, вони можуть безпосередньо стикатися з водою,
-    низька теплопровідність - оптоволокно практично не гріється і не виділяє тепла,
-    відсутність шумових ефектів.

Для швидкості монтажу, стандартне оптоволокно заздалегідь нарізається за певним розміром, збирається в пучки (для швидкого монтування в проектор ). Комплект може відрізнятися за метражем, пучки волокон робляться різно віддаленими від проектора.

Можна придбати стандартний комплект, який розрахований на певну кількість зірок (від 50 до 500 ).

  

Стандартний комплект.
Рекомендована кількість «зірок» на квадратний метр стелі - 100 - 150 штук, при цьому в одному пучку може міститися від 1 до 700 волокон, що є показником яскравості кожної зірки.

По-друге, потрібне ДЖЕРЕЛО СВІТЛА

Це - світловий генератор (проектор ) - єдина електрична частина системи, що встановлюється так, щоб промені були направлені паралельно полотну і перпендикулярно світловим волокнам, ховається він за натяжним полотном або в гіпсокартоном коробі, або в іншій кімнаті.

Види світових проекторів :

Галогенові проектори.
Галогеновий проектор відрізнється високою потужністю ламп (до 100 Ватт ), але при цьому термін служби лампи 3500-4000 годин. Відповідно рекомендується монтувати в легкодоступному місці для можливості заміни лампи. Джерело світла цієї серії призначене для кабеля з торцевим свіченням і створення ефекту мерехтіння. Мерехтіння досягається за рахунок перфорованого фільтра, швидкість обертання якого 2,5 об / хв. Всередині джерела встановлена галогенна лампа, потужністю 50,75 або 100 Ватт. Ємність сполучної головки до 765 ниток діаметром 0,75 мм. Джерело світла призначене для використання тільки всередині приміщення, в сухому місці.
Можуть бути двох видів:
монохромні - підсвічують одним світлом
з кольоровим світлофільтром - для багатобарвного підсвічування

  

Світлодіодні проектори.
Відрізняються великим терміном служби світлодіода до 50000 годин. Можуть бути одноколірними і повнокольоровими, як статично палаючими, так і плавно змінюючи колір.
Також є варіант комбінованого світла, наприклад, проектор Premier ST PLUS дозволяє підключити два комплекти " зоряного неба" до одного джерела світла. Один комплект - з ефектом мерехтіння, другий комплект - постійного світіння.
Таким чином, основна маса волокна може бути з ефектом мерехтіння, а волокна в додатковому проекторі можуть бути іншого кольору і ними можна виділити на стелі, наприклад, сузір'я.
Встановлюючи проектор, потрібно передбачити доступ до нього і вентиляцію - він не повинен перегріватися.

Додатковий проектор - підсвічування для створення додаткових ефекті. Найбільш сучасні - це лазерні проектори. Вони не є частиною монтажної конструкції, а встановлюються окремо і здатні відтворити такі ефекти:

північне сяйво
зорепад
політ комети
висвічування сузір'їв
вибух зірки
обертання галактики
обертання кільцевих планет типу « Сатурн»


Воскресенье, Июнь 26, 2022