imageimageimageimageimageimageimage

  

    Втілити найдзвичайніші, найоригінальніші, найсміливіші дизайнерські ідеї допоможуть натяжні стелі з фотодруком. Такі стелі мають відрізняються своєю красою, тому не доповнюють, а створюють стиль інтер'єру в приміщенні.
   Для нанесення зображення на ПВХ-плівку використовується спеціальне обладнання для широкоформатного друку, а також сольвентні чорнила або UF. Зображення можна наносити на матові, лакові, сатинові, напівпрозорі полотна для натяжних стель. А спеціальне обладнання дозволяє створювати натяжні стелі з фотодруком шириною до 5 м. 
  Зображення, яке буде використовуватися для фотодруку, має відповідати таким технічним вимогам: якість 72 dpi, формат tiff, розмір 1:1 до розміру стелі, колірна палітра CMYK.

  

   Якість фотодруку на стелі залежить від якості вихідного матеріалу - того зображення, яке буде переноситися на стелю, а також від розміру стелі. Крім цього, висота приміщення теж має значення для сприйняття нанесеного зображення і того декоративного ефекту, який замислювався. Високі стелі позитивно впливають на правильне сприйняття фотодруку. У приміщеннях з високими стелями зображення на натяжних стелях виглядають красивіше і ефектніше.


   Для оформлення підвісної стелі з артдруком досить вибрати відповідне зображення з каталогу компанії «Нова Стеля» або запропонувати своє зображення, яке має відповідати заявленим вище технічним вимогам.
   Щоб обране Вами зображення найкращим чином відповідало Вашим уявленням про кольорову гаму, про особливості розташування на стельовій поверхні, рекомендуємо вам замовляти попередню зразок обраної картинки. Це необхідно зробити тому, що кольорове зображення на моніторі не відповідає друкованого зображенню. Для того, щоб Ви ще раз переконались у своєму виборі, замовляється друк зразка.

  

   Вартість конкретної кольорової проби і терміни її виготовлення потрібно уточнювати у менеджерів нашої компанії.
Воскресенье, Июнь 26, 2022